Actueel weer Gouda (Plaswijck)
Laatste update: 2026-05-19 om 06:10 uur
| Temperatuur | 12.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | -0.2 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 2.0 km/u uit ZZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1014.9 hPa |
| Barometer trend | Dalend |
| Maximale windsnelheid | 10.0 km/u om 06:08 u |
| Minimum temp. | 12.4 °C om 00:00 u |
| Maximum temp. | 12.4 °C om 00:00 u |
| Windchill | 12.4 °C |
| Hitte index | 14.8 °C |
| Dauwpunt | 9.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 80.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:42 u |
| Zon onder | 21:35 u |